STAROSTLIVOSŤ O TVÁR

JARNÝ DETOX

Pre bližšie info kliknite sem.

RELAXAČNÁ MASÁŽ TVÁRE

Masáž tváre priaznivo pôsobí na jemné nervové zakončenia nachádzajúce sa na tvári, urýchľuje metabolizmus pleti, čím klesá jej únava. Vychutnajte si expresné ošetrenie a oddych.

RELAXAČNO-HYDRATAČNÁ MASÁŽ TVÁRE

Hodinový rituál, počas ktorého sa odstránia odumreté bunky vďaka jemnému pílingu, ktorý pleť zároveň rozžiari. Nasleduje relaxačná masáž, ktorá priaznivo pôsobí na uvoľnenie tváre a vyhladí jemné povrchové vrásky. Výživno-upokojujúca maska obsahuje extrakt z červených rias pre uvoľnenie pleti a SPATM termálnu vodu pre obnovu rovnováhy pleti. Záverečnou bodkou je trojnásobná dávka kyseliny hyalurónovej v podobe krému, ktorý pôsobí nielen na povrchu pokožky, ale preniká aj do jej hĺbky.

STAROSTLIVOSŤ O TELO

PÍLING S TROMI SOĽAMI

Doprajte si dokonalú relaxáciu tonizujúcimi esenciálnymi olejmi. Vaša pokožka bude obnovená, hodvábna a rozžiarená vďaka kombinácii solí z Himalájí, Francúzska a Mŕtveho mora. Dokonale odstráni nečistoty a odumretú pokožku.

ZOŠTÍHĽUJÚCI ZÁBAL 2v1

Spojenie pílingu a zábalu Vás v krátkom ošetrení zahalí do jemnej voňavej citrusovej atmosféry s termo efektom a odvodňujúcim účinkom. Vaša pokožka zostane hladká, pevná a dostatočne tonizovaná. Počas zábalu si užite relaxačnú masáž tváre.

HYDRATAČNO-VÝŽIVNÝ ZÁBAL

Zažite komfortný pocit s Hydratačno - výživným zábalom, ktorý sa aplikuje teplý na pokožku a doprajte svojmu telu únik do čistoty a pohodlia s vôňou podľa vášho výberu. Počas zábalu si užite relaxačnú masáž tváre. Pre vyživenú a perfektne hydratovanú pokožku.

BAHENNÝ TELOVÝ ZÁBAL

Exkluzívne termálne ošetrenie, ktoré pomocou prírodných aktívnych látok revitalizuje organizmus.