Vanilkové Tahiti

Kto by nevymenil dovolenku v Chorvátsku za azúrové more Francúzskej Polynézie? S Albrechtom si môžete dopriať dovolenky dve! Slovenskú klasiku ale aj luxus, ktorý Vás na hodinku prenesie do voňavého vanilkového raja. A ak máte k tomu ešte aj mlsný jazýček ulahoďte mu s chutným/y Crème brulée/ makarónkami. Koniec koncov tá Polynézia je francúzska! :) Balíček obsahuje:

20 minútový telový píling Vanilla Monoi
40 minútový masážny Vanilla Monoi zábal
2-hodinový vstup do wellness zóny
Župan a papučky
Crème brulée/ makarónky/ niečo francúzske pod zub.


Cena: 70€ objednať

 

Havana s mojitom

Staré autá, cigary, Havana, rum. Jednoducho Kuba! Príďte k nám na malú ochutnávku tejto vychytenej destinácie a doprajte si to pravé kubánske osvieženie vo forme MOJITA! Ak patríte k milovníkom tohto alkoholického alebo nealkoholického kokteilu určite neváhajte a doprajte ho nie len Vašim chuťovým pohárikom ale aj celému Vášmu telu. Ak by Vás náhodou počas procedúry napadli nejaké otázky o živote na Kube, náš Albrecht Kubánec Rafael Vám na ne určite rád odpovie. Viva la relaxación! Balíček obsahuje:

20 minútový mojito píling
40 minútová olejová koktejlová masáž
2-hodinový vstup do wellness zóny
Župan a papučky
Virgin Mojito


Cena: 65€ objednať

 

Niekto to rád chladivé

Utečte k nám pred horúcim a rozpáleným bratislavským asfaltom a urobte vašim nohám radosť s chladivou a energizujúcou procedúrou, ktorá vás doslova nakopne. Verte nám, že ľadové nohy, s ktorými budete od nás odchádzať nebudú vadiť ani tomu najskalnejšiemu teplomilovi. A aby vašim rukám a žalúdku nebolo smutno, postaráme sa Vám aj o ne. Toto rýchle a profesionálne ošetrenie Vám zaručí ľahké a komfortné nohy, zmiernenie opuchu spôsobené nadmerným zavodnením a samozrejme intenzívnu a hravú sviežosť ľadového mentolu.

Balíček obsahuje:


60 minútový chladivý rituál (Píling a lymfodrenáž nôh, zábal "ľadovou“ vodou, záverečné osvieženie chladivým gélom
Hydratačno výživný zábal na ruky
Masáž dlaní
2-hodinový vstup do wellness zóny
Župan a papučky
Nanuk/zmrzlina/sorbet


Cena: 55€ objednať