Design izba

Priestranná izba (27m²) s výhľadom, oddelenou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, vybavená sušičom na vlasy, vyhrievanou podlahou, županom a papučkami. Izba je plne klimatizovaná. Jej súčasťou je aj široká (king size) komfortná posteľ, bezpečnostná schránka, minibar, plazmový TV a telefón s priamou predvoľbou. Parkovanie, vysokorýchlostné pripojenie na internet a vstup do wellness sú zdarma.

Executive izba

Priestranná izba (34m²) s terasou s výhľadom, oddelenou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, vybavená sušičom na vlasy, vyhrievanou podlahou, županom a papučkami. Izba je plne klimatizovaná. Jej súčasťou je aj široká (king size) komfortná posteľ, bezpečnostná schránka, minibar, plazmový TV a telefón s priamou predvoľbou. Parkovanie, vysokorýchlostné pripojenie na internet a vstup do wellness sú zdarma.

Apartmán 1

Apartmán so spálňou (54m²), prepojený s obývacou izbou, oddelenou kúpeľňou s vaňou, vybavený sušičom na vlasy, vyhrievanou podlahou, županom a papučkami. Izba je plne klimatizovaná. Jej súčasťou je aj široká (king size) komfortná posteľ, bezpečnostná schránka, minibar, plazmový TV a telefón s priamou predvoľbou. Vysokorýchlostné pripojenie na internet, parkovanie a vstup do wellness sú zdarma. Raňajky a dve 30 minútové masáže sú zahrnuté v cene ubytovania.

Apartmán 2

Apartmán so spálňou (55m²), prepojený s obývacou izbou, terasou, oddelenou kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom, vybavený sušičom na vlasy, vyhrievanou podlahou, županom a papučkami. Izba je plne klimatizovaná. Jej súčasťou je aj široká (king size) komfortná posteľ, bezpečnostná schránka, minibar, plazmový TV a telefón s priamou predvoľbou. Vysokorýchlostné pripojenie na internet, parkovanie a vstup do wellness sú zdarma. Raňajky a dve 30 minútové masáže sú zahrnuté v cene ubytovania.